Washington

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Washington kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Washingtonis

Mägine Vaiksest ookeanist läänes, piirneb Oregon lõuna pool, Idaho osariigi ida pool, põhja poole piki 49. paralleel põhja Kanadaga, eriti Briti Columbia provintsiga

Igaüks, kes otsustab Washingtonis müügiks investeerimist osta, hindab enne otsustamist mitmeid tegureid.

Washington on Vaikse ookeani põhjaosa riik, mille territoorium hõlmab läänepoolseid mägesid Cascade'i ala ja Puget Soundi metsasaare. Selle pealinn on Olympia, kuid suurim linn on Seattle. See on tuntud elujõulise tehnoloogia tööstuse, animeeritud muusika stseeni ja kuulsate kohvikute kohta.

Washingtoni riik on saanud nime Ameerika Ühendriikide esimeseks presidendiks George Washingtoniks ja see oli 42. riik, kes liituti. Ametlikul pitseril ja ametlikul riigilipal on George Washingtoni portree ja seda nimetatakse tihti Washingtoni riigiks, et vältida segadust Columbia ringkonnaga.

Sellel Lääne-Vaikse ookeani piirkonna riikidel on mõõdukad vihmametsad, mäed ja tohutud metsad, mistõttu seda nimetatakse Evergreeni riigiks.

See on 18. riigi suurim riik ja 13. suurim rahvaarv. See on kliima, mis varieerub suhteliselt ida suunas, et pakkuda sobivat õhkkonda kõigile maitsele.

Enne Washingtonis müüdavasse varasse investeerimist on kasulik üldine hinnang piirkonnale, tööpuuduse määrale, rikkusele, hoonete kuludele ja palju muud.

Tööpuuduse tase on viimasel aastal püsinud stabiilselt 4,8% ja elukallidus üle riigi keskmise. Suurim eluasemetegur tuleneb Washingtoni kinnisvaraturust. Rendihinnad selgitavad seda punkti hästi, kuna need on väga kõrged.

Sama tüüpi kulude suurenemine kehtib Washingtonis müüdavate kinnisvara ostmise kohta. Need hinnatõusud on mõeldud 2018. aastaks unistama müüjate jaoks Washingtoni kinnisvaraturul 2018. Sellepärast müüjad võivad oodata mõningaid eeliseid nagu eelmisel aastal, Washingtoni maja hinnad on tõusnud 11, 5%.

Washingtoni kinnisvaraturu mõjutavad tegurid 2018. aastal on Washingtoni osariigi eluaseme jätkuva puuduse tõttu, mis peaaegu kindlasti hoiavad nõudlust ja hindu kõrgel, kui inventuur jääb madalaks.

Vahepeal võib Washingtoni müügiks olevate kinnisvara müüjate eeliseks saada eelis, sest ehitajad püüavad leida eluaseme puuduse lahendamiseks geniaalseid lahendusi. Paljude samalaadsetes olukordades olevates riikides tähendab see loovaid lahendusi, väiksemaid maju ja palju väiksemaid kodusid.

Parimad kohad elada Washingtoni kinnisvaraturul on Seattle'is ja Spokanis, seega hindame Washingtonis müügiks olevaid kinnistuid, pöörates erilist tähelepanu nendele kahele suurlinnale.

 Seattle'i pealinnas elab 60% elanikest ning sama Kuninga maakonnas asuv Seattle'il on umbes 700 000 elanikku. See on pulseeriv linn, millel on rikkalik muusikaline ajalugu ja põnev linnamaastik.

Samuti on see elav majandus, mis kuulub riigi üheteistkümnenda suurlinna majanduseks.

Seda peetakse algajate jaoks paradiisiks ja linnaks, mis on väga aktiivne ökoloogilises ja keskkonnasõbralikus tegevuses. Ta hostib viie suurima ettevõtte kontorites, sealhulgas Starbucks ja Amazon. Seattle'i tööpuudus on 3,4% riigi keskmisest madalam.

 Spokane on Washingtoni suuruselt teise elanikkonna linn ja tema kinnisvaraturg on viimasel aastal väga edukalt toiminud. Spokane maja väärtused on 2017. aastal tõusnud enam kui 12%, eeldatakse, et eeldatavasti kasvab 2018. aastal veel 3,6%.

Washingtonil on hetkel müüjate jaoks suurepärane aeg ja kõik näitajad osutavad veel ühele edukale Evergreeni riigi müügile. Neile, kes soovivad viia oma kodu Washingtoni osariigi turule, peab teadma, et seda aega ei ole parem.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 23038

Müük Maja, Washington, Snohomish County, Mukilteo, 5706 86th Place SW

1,052,359.24EUR
Müük
Maja

502.42 m²
Laienev korruse plaan, peen funktsioone, ilusti raamitud panoraam Sound seisukohti. Peaaegu uus andnud nii palju uudiseid selle 5 BDRM / 4 bth/5k + sf...
Cod. 23037

Müük Maja, Washington, Seattle, Seattle, 2900 25th Ave W

1,226,977.72EUR
Müük
Maja

389.73 m²
Läikiv-Contemporary! Kesk-Glass Atrium Lingid interjööri haljasalasid rohke loomulikku valgust. Lõpetab Brasiilia Tigerwood, Veneetsia krohv, custom p...
Cod. 8452

Müük Talumaja, Washington, Olympia, Olympia, Olympia

157,867.04EUR
Müük
Talumaja

2200 m²
Ilus six magamistuba two
Cod. 6603

Müük Kauplus, Washington, Seattle, Seattle, Seattle

613,050.34EUR
Müük
Kauplus

13600 m²
Mis Property-hea asukoht,
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB